درباره شرکت ساباط

شرکت ساباط با امید و اتکا به خداوند متعال و به پشتوانه تجربه مدیران و کارشناسان خود و با در اختیار داشتن دانش فنی و به روز دنیا ، توانسته گامی هر چند کوچک در عرصه تولید محصولات بومی و قابل رقابت با محصولات خارجی در زمینه پوشش های دکوراتیو و رنگ های آکریلیک برداشته و زمینه اشتغال چند صد نفر را به صورت مستقیم و غیر مستقیم مهیا نموده است .

این مجموعه در حوزه تولید و اجرای مصالح نوین صنعت ساختمان از سال ۱۳۸۴ در حوزه های تولید انواع پوشش های دکوراتیو و سقف عرشه فولادی و غیره فعالیت دارد. 

تولیدات این شرکت بر اساس نیاز مشتری (By Order) در واحد تحقیق و توسعه، بررسی و سپس تولید می گردد. 

SABAT از ۴ دپارتمان تشکیل می شود: 

سهامداران این مجموعه با تجربه چندین ساله خود در قالب نام و شرکت های متفاوت در مناطق تهران به صورت مشاور، پیمانکار و سرمایه گذار در پروژه های مختلف مشغول فعالیت بوده که برخی از پروژه ها در قسمت رزومه ساباط قابل مشاهده می باشد. 

چشم انداز ساباط

شرکت ساباط به عنوان یک سازمان نوآور، آینده نگر و مورد اطمینان مشتریان با تکیه بر مهارت ،توانمندی ، درستکاری کارکنان خود و با استفاده از فناوری های روز ضمن اجرای صحیح مأموریت و برنامه های خود با درک درست از فرصتهای محیطی نیازهای جامعه و ضرورتهای بین المللی به شکل فعال و موثر نه تنها به تغییرات محیط پاسخ میدهد بلکه به خلق آنها نیز می پردازد.

نوآوری در حوزه پوشش های آکریلیک به صورت سفارشی و خاص در سطح خاورمیانه و همسایه ها

کمک به کاهش هزینه بهای تمام شده ساخت و ساز در بخش ساختمانی 

تقویت تولید، توزیع، فروش داخلي و صادرات به عنوان پیش برنده رشد اقتصادی و ارتقاء شرکت

ایجاد یک شرکت که در تعامل با مشتریان مورد احترام و تحسین باشد و کیفیت را ابزار توسعه و موفقیت پایدار سازمان خود بداند


پیام مدیریت

شرکت ساباط بر آن است که از تمام توان و تجربه خود و با به کارگیری تخصص و تعهد شغلی در جهت بالا بردن سود سرمایه گذاران ساختمانی استفاده نموده و با طراحی خاص و منحصر به فرد خود، ارزش افزوده ملک را تضمین و سود سرمایه گذاری را برای متولیان امر ساخت و ساز افزایش دهد.

 * خلق یک اثر زیبا و ماندگار وظیفه ماست *

تحقیق و توسعه

واحد تحقیق و توسعه به دنبال کار خلاقانه‌ای است که در یک چارچوب سیستماتیک سامان ‌یابد تا به دانش موجود در زمینه‌ی انسان، فرهنگ و جامعه بیفزاید و برای این دانش، کاربردهای تازه‌ای را ایجاد نماید.


بخش تحقیق و توسعه به عنوان ابزار اصلی برای جهت‌دهی به توسعه بازاریابی و محصولات عمل می‌کند. این واحد متشکل از مهندسین تحصیلکرده و پر انرژی است که جهت دستیابی به نیاز بازار و تبدیل نوآوری ها به محصولاتی که از لحاظ تجاری موفقیت بسیاری دارند، کوشش می‌نماید.

این واحد با برخی از مراکز تحقیقاتی و دانشگاهی، ارتباطی مستمر و مفید دارد و همچنین این واحد شامل متخصصین و مهندسین صنعت شیمی و ساختمان می باشد که وظیفه این واحد بررسی بازار و مرتفع کردن نیازها در آزمایشگاه می باشد.